preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mladost Zagreb

 > Naslovnica
Vijesti

E-mailovi učitelja i stručnih suradnika

Autor: Matea Gavrić, 16. 4. 2020.

Stručni suranici

Jasna Vučak, pedagog

jasna.vucak1@skole.hr 

Cvijeta Brkljačić, defektolog 

cvijeta.brkljacic@skole.hr

Iva Šišak, knjižnjičar 

knjiznica.os.mladost@gmail.com

Razredna nastava

Draženka Vlahek, 1.a

drazenka.vlahek1@skole.hr

Danijela Babić, 1.c

danijela.babic5@skole.hr

Božica Holenda Maček,1.b

bozica.holenda-macek@skole.hr

Branka Pavić 2.a

branka.pavic1@skole.hr

 Marija Radoš 2.b

marija.rados8@skole.hr

Olja Radojković, 2.c

olja.radojkovic@skole.hr

Sandra Balentović, 3.a

sandra.balentovic@gmail.com

Dubravka Dragun, 3.b

dubravka.dragun@skole.hr

Marija Ilić 3.c

marija.ilic4@skole.hr

Jagoda Čelar-Čupić 4.a

jagoda.celar-cupic@skole.hr

Mira Bogut 4.b

mira.bogut@skole.hr

Učitelji razredne nastave u programu produženog boravka

Ksenija Kolombo, 1.a,c

ksenija.kolombo@skole.hr

Maja Hruškar1.b,c

majahruskar90@gmail.com

Marija Miličić2.b,c

marija.milicic3@skole.hr

Kristina Markov Pokrovac, 3.a,c

 kristina.markov-pokrovac@skole.hr

Predmetna nastava

Dubravka Mikulandrić, Vjeronauk

 dubravka.mikulandric@skole.hr

Suzana Crnčec, Vjeronauk

suzana.crncec@skole.hr

Ivan Fabijan Vrdoljak, Likovna kultura, razerdnik 5.c

ivan.vrdoljak5@skole.hr

Maja Cetinić Frankos, Glazbena kultura, razrednik 8.b

 maja.cetinic-frankos@skole.hr

Ivana Ferderber Bošnjak, Njemački jezik

 ivana.ferderber-bosnjak@skole.hr

Marijana Primorac, Engleski jezik

 marijana.primorac@skole.hr

Mihaela Bajamić, Engleski jezik

mihaela.dragas@skole.hr

Matea Majača, Engleski jezik

matea.bogovic@skole.hr

Tihana Gredelj, Hrvatski jezik, razrednik 7.c

tihana.gredelj@skole.hr

Matea Zlomislić, Hrvatski jezik, razrednik 6.a

 matea.zlomislic@skole.hr

Biljana Jukić, Hrvatski jezik, razrednik 6.b

 biljana.jukic@skole.hr

Erin Ramić, Tjelesna i zdravstvena kultura

erin.ramic@skole.hr

Božica Curić, Geografija, razrednik 5.b

bozica.curic@skole.hr

Jasmin Hutinović, Povijest

 j.hutinovic@gmail.com

Ivica Ridzak, Fizika i Tehnička kultura

ivica.ridzak@skole.hr

Dejan Brnić, Fizika i Matematika, Razrednik 7.b

 dejan.brnic@skole.hr

Franka Mikulandra Miletić, Biologija i Kemija

franka.mikulandra-miletic@skole.hr

Lana Tretnjak, Kemija

lana.tretnjak@skole.hr

Ivana Škrabl Vekić, Matematika, razrednik 7.a

ivana.skrabl-vekic@skole.hr

Aleksandra Cimeša Juhas, Matematika i Informatika

aleksandra.cimesa@skole.hr

Matea Gavrić, Informatika, razrednik 8.c

matea.gavric2@skole.hr

 




KORISNI LINKOVI

 

VRIJEME
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 25. 10. 2013.

Ukupno: 725465
Ovaj mjesec: 348
Danas: 126
Oglasna ploča
CMS za škole logo
Osnovna škola Mladost Zagreb / Karamanov prilaz 3, HR-10000 Zagreb / os-mladost-zg.skole.hr / ured@os-mladost-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju