> Donacije
Donacije

Zagrebačka banka d.d. donirala je Osnovnoj školi Mladost informatičku opremu koja obuhvaća 7 računala, 8 monitora te dodatnu opremu (tipkovnice, miševe).

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

Tvrtka IDE3 d.o.o. donirala je Osnovnoj školi Mladost tri radna stola i dva stolca koji će upotpuniti informatičku učionicu.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

Plinaco d.o.o. donirao je Osnovnoj školi Mladost informatičku opremu. Donirano je pet rabljenih računala s pripadajućim monitorima.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

U utorak, 14.11.2017. socijalna pedagoginja Sonja Jarebica za naše je učitelje održala predavanje „Učite ih da budu sretni“. Potaknuti vrijednim primjerima iz prakse i savjetima „tete“ Sonje veselimo se upotrebi doniranih materijala u nastavi.

Temeljem Ugovora o darivanju Udruga „TI SI OK“, čija je predsjednica gospođa Sonja Jarebica, našoj školi donirala je sljedeći edukativno-didaktički materijal:

1. Priručnik za učitelje i pedagoške djelatnike „Socijalne vještine“ – 1 komad
  2. Slikovnica za učenike 1. – 4. razreda „Učite ih da budu sretni“ – 1 komad
  3. Radna bilježnica za učitelje za rad s djecom s govorno-jezičnim teškoćama „Prepoznaj, prihvati, pomozi“ – 1 komad
  4. Karte pamćenja (rad s darovitima i učenicima s problemima pamćenja i koncentracije – 1 komplet
  5. Edukativna igra za razvoj samopouzdanja „Upoznaj sebe“ – 2 komada

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

Udruga Bura Znanja iz Rijeke, zastupana po predsjedniku Pavlu Pahljini, donirala je Osnovnoj školi Mladost jedan STEMI hexapod robot u svrhu promicanja STEMI znanja.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

Hrvatski ured za osiguranje donirao je Osnovnoj školi Mladost sedam rabljenih računala u svrhu opremanja informatičke učionice.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

INSTITUT ZA RAZVOJ I INOVATIVNOST MLADIH (skraćeni naziv IRIM) donirao je Osnovnoj školi Mladost 20 BBC micro:bit kompleta u vrijednosti 2.278,56 kuna u sklopu kampanje BBC micro:bit - STEM revolucija u školama. Koristeći BBC micro:bit učenici će naučiti programirati na puno jednostavniji način - programiranje uz igranje.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

GRAWE Hrvatska d.d. izvršilo je doniranje u stvarima (5m3 zemlje) i uslugama (radovi na raspodjeli donirane zemlje i košnja trave) u svrhu uređenja školskog travnjaka.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

PHOENIX Farmacija d.d. je temeljem Ugovora o darovanju darovao Osnovnoj školi Mladost novčani dar u iznosu 4.259,00 kuna u svrhu opremanja informatičke učionice zahvaljujući roditelju Davoru Hunskom koji je pomogao u realizaciji donacije. Za navedeni iznos kupit će se projektor, 8 mrežnih USB kartica, bežični miš, tipkovnica i printer.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

KONČAR - Energetika i usluge d.o.o. donirao je Osnovnoj školi Mladost dva rabljena računala s monitorima i tipkovnicama. Osnovna škola Mladost u školskoj godini 2016./2017. uvodi e-Dnevnike te će se računala iz ove donacije koristiti za vođenje e-Dnevnika.

Zahvaljujemo se u ime učenika i djelatnika Osnovne škole Mladost.

CLOUDSENSE d.o.o. donirao je Osnovnoj školi Mladost rabljenu informatičku opremu. Oprema uključuje 9 monitora, 7 računala i dodatnu opremu kao što su slušalice, dodatne memorije, miševi i tipkovnice. Navedena oprema koristit će se za opremanje informatičke učionice.