preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mladost Zagreb

Djelatnici

 

Ravnatelj

Mladen Konjević, diplomirani defektolog

 

Stručni suradnici

 Katarina Tomašević, pedagog

Cvijeta Brkljačić, defektolog (stručnjak edukacijsko-rehabilitacijskog profila)

Iva Šišak, knjižničar

 

Tajnica

Mira Kasun

 

Računovotkinja

Sanja Đunđek

 

Učitelji razredne nastave

Jagoda Čelar-Čupić, 1.a

Mira Bogut, 1.b

Draženka Vlahek, 2.a

Božica Holenda-Maček, 2.b

Danijela Babić, 2.c

Branka Pavić, 3.a

Sandra Bulaja, 3.b

Olja Radojković, 3.c

Sandra Balentović, 4.a

Dubravka Dragun, 4.b

Marija Ilić, 4.c

 

Učitelji predmetne nastave

Biljana Jukić, Hrvatski jezik, razrednik 7.b

Tihana Gredelj, Hrvatski jezik, razrednik 8.c

Katarina Malbašić, Hrvatski jezik (zamjena Ingrid Sokolović)

Mihaela Bajamić, Engleski jezik, razrednik 5.b

Matea Majača, Engleski jezik, razrednik 5.a

Marijana Primorac, Engleski jezik, razrednik 6.a

Ivana Ferderber Bošnjak, Njemački jezik

Ivana Škrabl Vekić, Matematika, razrednik 8.a

Aleksandra Cimeša Juhas, Matematika i Informatika

Dejan Brnić, Matematika i Fizika, razrednik 8.b

Ivica Ridzak, Fizika i Tehnička kultura

Franka Mikulandra Miletić, Priroda / Biologija i Kemija

Lana Tretnjak, Kemija

Maja Cetinić-Frankos, Glazbena kultura, razrednik 7.a

Ivan-Fabijan Vrdoljak, Likovna kultura, razrednik 6.c

Božica Curić, Geografija, razrednik 6.b

Jasmin Hutinović, Povijest

Monika Smojver, Informatika (zamjena Matea Gavrić)

Cecilija Zvonarek, Vjeronauk

Dubravka Mikulandrić, Vjeronauk (zamjena Ivana Prigorac)

Erin Ramić, Tjelesna i zdravstvena kultura

 

Učitelji razredne nastave u programu produženog boravka

Tina Magdić, 1.a

Kristina Markov Pokrovac, 1.b (zamjena Martina Dankić)

Inja Vukušić, 2.a,b

Dorotea Knežević, 2.b,c

Tatjana Gerekarovska, 3.a,c

Ksenija Kolombo, 3.b

 

Vikendom u sportske dvorane

Marko Biljan

 

Tehničko osoblje

Dejan Mihelčić, domar

Zdravko Potočić, domar

Elvira Cvjetković, kuharica

Nediljka Kukor, kuharica

Ruža Biberović, spremačica

Marija Jaković, spremačica

Mina Kotorić, spremačica

Fatima Šahdanović, spremačica

Ružica Šarić, spremeačica

Milica Tašić, spremačica

Vera Tepeš, spremačica

 

 


KORISNI LINKOVI

 

VRIJEME
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 25. 10. 2013.

Ukupno: 725466
Ovaj mjesec: 349
Danas: 127
Oglasna ploča
CMS za škole logo
Osnovna škola Mladost Zagreb / Karamanov prilaz 3, HR-10000 Zagreb / os-mladost-zg.skole.hr / ured@os-mladost-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju