Klub mladih tehničara <<<

Elementarna robotika

Autor: Maris Miloš

14. siječnja 2026.

U Klubu mladih tehničara Mladost od početka prvog polugodišta redovito su se provodile radionice s ciljem pripreme učenika za sudjelovanje na županijskom natjecanju 19. RoboKup Grada Zagreba.

Radionice su obuhvaćale područja logičkih sklopova, elementarne elektronike i elementarne robotike. Poseban naglasak stavljen je na mehanički dio izrade robota, kao i na razvoj praktičnih vještina potrebnih za uspješno rješavanje natjecateljskih zadataka.

Završni dio aktivnosti bio je usmjeren na intenzivne pripreme za natjecanje, tijekom kojih su učenici primjenjivali stečena znanja i usavršavali rad u timu.

Veseli nas pozivnica ove godine za dvije naše ekipe!

Školska godina svemira

Školska godina svemira

Aktivnosti su započele kao obilježavanje Tjedna svemira, no zbog velikog interesa učenika postupno su se proširile na...

Aktivnosti Kluba mladih tehničara podupire Grad Zagreb i sufinancirana su sredstvima Grada Zagreba iz Programa javnih potpora u tehničkoj kulturi.

Skip to content