Zaslužena mirovina!

Datum objave: 30. kolovoza 2024.

Danas smo u mirovinu ispratili našeg dugogodišnjeg ravnatelja Mladena Konjevića i dvije učiteljice razredne nastave Dubravku Dragun i Mariju Ilić te vjeroučiteljicu Dubravku Mikulandrić. Ravnatelj je prvi put ušao u školu u veljači 1982. i uz jedan kraći prekid radio je u školi na mjestu učitelja razredne nastave, a više od 15 godina bio je omiljeni ravnatelj.

Odlazak u mirovinu znači provođenje više vremena u opuštanju s prijateljima i obitelji. Drago nam je što smo puno godina proveli radeći zajedno s vama – divnim ljudima. Sada vam službeno počinje odmor, ali odmarajte tako da uživate u životu i ispunite svaki životni trenutak – putujte, puno se smijte i ponekad nam svratite! Zauvijek ste mladi u Mladosti.